Телемедицина соҳасида минтақавий...
Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги муассислигидаги IT-Med, ЖССТ Европа бюроси, Роберт Кох институти ва Шарите университети клиникаси, Германия халқаро ҳамкорлик жамияти (GIZ) ҳамда РШТЁИМ билан ҳамкорликда 2022 йил 5-6 декабрь кунлари Тошкент шаҳрида Марказий Осиё минтақасида илк бор телемедицина соҳасида…
Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш...

Региональное сотрудничество будет...
Министерство здравоохранения Республики Узбекистан совместно с IT-Med, Европейским бюро ВОЗ, Институтом Роберта Коха, Университетской клиникой Шарите (Германия) и Германским обществом по международному сотрудничеству (GIZ) 5-6 декабря 2022 года организовало Первую Центрально-Азиатскую региональную встречу по телемедицине в Ташкенте. В ней принимали…
Министерство здравоохранения Республики...